×
×

آغاز به کار دبیرخانه جشنواره ملی اعطای نشان نیکوکاری در اطلس خیر ایران

 • کد نوشته: 5573
 • 12 خرداد 1403
 • 35 بازدید
 • ۰
 • دبیرخانۀ اجرای جشنواره ملی اعطای نشان نیکوکاری در واحد اطلس خیر ایران از ارکان خیرماندگار آغاز به کار کرد. خیریه‌ها تا ۱۵ مردادماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به سایت Neshanenikookari.ir ضمن کسب اطلاعات تکمیلی، نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام کنند.

  آغاز به کار دبیرخانه جشنواره ملی اعطای نشان نیکوکاری در اطلس خیر ایران
 • به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء و به نقل از ارتباطات و جذب مشارکت‌های خیرماندگار، جشنواره ملی اعطای نشان نیکوکاری با همت جمعی از نهادهای حاکمیتیِ مرتبط با نیکوکاری، شبکه‌های ملی نیکوکاری و جمعی از کنشگران اجتماعی برگزار می‌شود که واحد اطلس خیر ایران مسئولیت دبیرخانه اجرای این جشنواره را بر عهده دارد.

  این جشنواره با اهدافی همچون «ترویج و گسترش کار تخصصی و حرفه‌ای در فعالیت‌های نیکوکارانه»، «معرفی الگوهای برتر حوزه نیکوکاری» و «تجلیل از تشکل‌های خیریه برتر» برگزار خواهد شد و  عموم خیریه‌ها، سازمان‌های مردم‌نهاد و تشکل‌های خیریه دارای مجوز سراسر کشور در سه عرصۀ «ارائه خدمات حمایتی و معیشتی»، «عمران و آبادانی» و «توسعۀ زیست‌بوم احسان و نیکوکاری» می‌توانند در آن شرکت کنند.

  بر اساس این گزارش خیریه‌ها، سازمان‌های مردم‌نهاد و تشکل‌های خیریه دارای مجوز سراسر کشور تا ۱۵ مردادماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به سایت Neshanenikookari.ir ضمن کسب اطلاعات تکمیلی، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

   به برگزیدگان این جشنواره که پس از انجام فرایند داوری در پاییز سال جاری معرفی می‌شوند، نشان نیکوکاری و تسهیلات ویژه اعطا خواهد شد.

   گفتنی است سازمان اوقاف و امور خیریه، سازمان امور اجتماعی کشور، سازمان بهزیستی کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونت فرهنگی و اجتماعی فراجا، بنیاد تعالی اجتماعی زندگی، مرکز خیرماندگار، شبکه ملی خیریه‌های حامی ایتام و شبکه ملی موسسات نیکوکاری و خیریه از برگزارکنندگان این جشنواره هستند.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *