×
×

دهمین شماره فصلنامه آوای خیرماندگار منتشر شد

 • کد نوشته: 4788
 • 19 اسفند 1402
 • 70 بازدید
 • ۰
 • دهمین شماره فصلنامه آوای خیر ماندگار (فصلنامه اختصاصی مطالعات و مدیریت امر خیر) ‌به همت مرکز فرهنگ نیکوکاری خیر ماندگار با نگاه ویژه به نیکوکاری و فناوری اختصاص دارد.

  دهمین شماره فصلنامه آوای خیرماندگار منتشر شد
 • به گزارش روابط‌ عمومی بنیاد آلاء و به نقل از روابط عمومی خیر ماندگار، دهمین شماره فصلنامه آوای خیر ماندگار (فصلنامه اختصاصی مطالعات و مدیریت امر خیر) ‌ ویژه فصل تابستان و پاییز ۱۴۰۲ به همت مرکز فرهنگ نیکوکاری خیر ماندگار منتشر شد.

  پرونده ویژه این شماره از فصلنامه به نیکوکاری و فناوری اختصاص دارد و برخی از عناوین آن عبارت‌اند از «مزایای فناوری‌های مالی در جذب سرمایه و کمک مالی»، ‌ «آشنایی با اولین خیریه فعال دنیا در رمز ارز»، «اگر یک استارت‌آپ ناتوان را نکشید در واقع به خودتان خیانت کرده‌اید» و «فرهنگ نیکوکاری آنلاین درحال‌توسعه است».

  مطالب دهمین شماره فصلنامه آوای خیر ماندگار  در شش بخش پرونده ویژه، گزارش، مدیریت و حکمرانی، فرهنگی هنری و ادبی، آزاد و بخش خبری تقسیم‌بندی شده است.

  علاقه‌مندان جهت تهیه نسخه فیزیکی این فصلنامه می‌توانند به سایت آوای خیر ماندگار و برای تهیه نسخه الکترونیک فصلنامه به پلتفرم طاقچه مراجعه فرمایند.

  گفتنی است فصلنامه آوای خیر ماندگار به صاحب‌امتیازی بنیاد خیریه راهبری آلاء و مدیرمسئولى حجت‌الاسلام‌والمسلمین على ملانوری در ۲۳۲ صفحه منتشر و در دسترس عموم قرار گرفته است. دکتر سیدحسین سیدی سردبیر، و مهدی توسلی جانشین سردبیر، مهشید رضایی دبیر تحریریه نشریه هستند. همچنین عاطفه قنبری طراح جلد و محمد رحیم‌نواز طراحی صفحات این فصلنامه را عهده‌دارند.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *