×
×

دورهمی های خانوادگی مرکز سلاله در ماه مبارک رمضان

 • کد نوشته: 404
 • 08 مرداد 1401
 • 43 بازدید
 • ۰
 • اگر بخواهیم یکی از تمایزهای مثبت مرکزسلاله را با عمده مجموعه های فرهنگی مشابه برشماریم، ارتباط قوی خانواده های یک گروه تربیتی با یکدیگر و با مربی گروه و کادر مرکز است. هرچند این ارتباط، در گروه‌های مختلف، از حیث کمیت و کیفیت متفاوت است. اما ناگفته پیداست که بدون حضور خانواده، مرکزیت آن و […]

  دورهمی های خانوادگی مرکز سلاله در ماه مبارک رمضان
 • اگر بخواهیم یکی از تمایزهای مثبت مرکزسلاله را با عمده مجموعه های فرهنگی مشابه برشماریم، ارتباط قوی خانواده های یک گروه تربیتی با یکدیگر و با مربی گروه و کادر مرکز است. هرچند این ارتباط، در گروه‌های مختلف، از حیث کمیت و کیفیت متفاوت است. اما ناگفته پیداست که بدون حضور خانواده، مرکزیت آن و میدان‌داری خود خانواده ها، امر تربیت محقق نمی شود.
  در سال، موقعیت های متفاوتی هست که این دورهمی خانوادگی را محقق کند. روضه های خانگی محرم، اردوهای تفریحی خانوادگی فصل بهار و تابستان، جلسات خانواده و کارگاه های خانواده در فصول سردتر سال و دید و بازدید نوروزی، هرکدام بهانه ای برای ارتباط جدی تر خانواده ها با یکدیگر می باشد.
  شاید از همه اینها پررنگ تر، برنامه افطاری دورهمی خانوادگی گروه هاست که در ماه مبارک رمضان، علاوه بر انس و صمیمیت، معنویت را نیز بر سر سفره خانواده های سلاله می آورد. در ماه مبارک رمضان امسال نیز شاهد سفره های افطار ساده، اما باصفای گروه های تربیتی مرکز سلاله بودیم.
  همچنین، همزمان با میلاد باسعادت کریم اهل بیت ؟عهم؟، ایستگاه صلواتی نوجوانان هیئت سلاله النبی؟ص؟مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله شعبه قم در گذر بهار منتهی به حرم مطهر کریمه اهل بیت ؟عهم؟ همراه با پذیرایی افطاری ساده برپا شد.
  لازم به ذکر است، گروه های تربیتی هر کدام به صورت تفکیک گروهی برنامه افطاری جداگانه‌ای نیز در طول ماه مبارک رمضان داشتند.

  برچسب ها

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *