×
×

برندینگ به پایداری و تأمین منابع مالی مناسب منجر خواهد شد

 • کد نوشته: 3484
 • 24 آبان 1402
 • 27 بازدید
 • ۰
 • برکوک مدیر برندینگ مدرسه صبح رویش در کارگاه مهارتی – کاربردی «برندینگ، راهکاری پایدار برای جذب سرمایه اجتماعی» گفت: همه کارهای که ما در برندینگ انجام می‌دهیم برای پایداری مجموعه است و پایداری نیز به تأمین منابع مالی مناسب منجر خواهد شد.

  برندینگ به پایداری و تأمین منابع مالی مناسب منجر خواهد شد
 • به گزارش روابط‌ عمومی بنیاد آلاء و به نقل از روابط عمومی خیر ماندگار؛ محمدحسن برکوک مدیر برندینگ مدرسه صبح رویش در کارگاه مهارتی – کاربردی «برندینگ، راهکاری پایدار برای جذب سرمایه اجتماعی» که روز شنبه بیستم آبان‌ماه در آکادمی خیر ایران برگزار شد، ضمن ارائه مفهوم درستی از برند، به روش‌های مختلف بازاریابی اشاره و اظهار کرد: روش‌های مختلفی برای بازاریابی وجود دارد؛ مانند تکنیک آسانسوری، شخصیت نماینده برند و بازاریابی درون‌گرا که کمک می‌کند مخاطبان و مشتریان کسب‌وکار خود را جذب، درگیر و در نهایت شاد و راضی کنند.

  برکوک در ادامه افزود: در هر فعالیت بازاریابی (بلندمدت و کوتاه‌مدت) هدف ایجاد سود است، ولی در فضای تجاری اگر محصولی به فروش می‌رسد و جنبه جذب مشتری و کسب درآمد دارد، ولی در فضای خیریه محصول به نفع دیگری به فروش می‌رسد.

  وی تصریح کرد: در مؤسسات خیریه و سمن‌ها برای اینکه یک مسئله را برای بلندمدت حل کنیم، باید پایدار باشیم تا تأمین منابع مناسبی داشته باشیم و پایداری در بلندمدت اتفاق می‌افتد. برندینگ کاری است که در بلندمدت باعث پایداری می‌شود.

  عموم علاقه‌مندان برای بهره‌مندی از خدمات آکادمی خیر ایران می‌­توانند به وبگاه ac.kheir.ir مراجعه کرده و یا از طریق شماره ۰۹۹۱۲۰۶۹۰۳۷ با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *