×
×

مرکز طرح‌های نیکوکاری آلاء با رئیس کمیته امداد نجف‌آباد دیدار و گفت‌وگو کرد

 • کد نوشته: 3480
 • آبان 23, 1402
 • 5 بازدید
 • ۰
 • جمعی از اعضای مرکز طرح‌های نیکوکاری آلاء به‌منظور هم‌افزایی و تقویت بین‌بخشی در زمینه شناسانی هرچه بهتر ظرفیت‌های مراکز نیکوکاری و در ادامه بازدیدهای خود به شهرستان‌های استان، با مراکز نیکوکاری نجف‌آباد از نزدیک آشنا شدند.

  مرکز طرح‌های نیکوکاری آلاء با رئیس کمیته امداد نجف‌آباد دیدار و گفت‌وگو کرد
 • به گزارش روابط‌عمومی بنیاد آلاء و به نقل از روابط عمومی مرکز طرح های نیکوکاری؛ جمعی از اعضای مرکز طرح‌های نیکوکاری آلاء در راستای شناسایی و احصا مراکز نیکوکاری سراسر استان و همچنین آشنایی و هماهنگی بین‌بخشی با ظرفیت‌های این مراکز نیکوکاری در سطح استان، به شهرستان نجف‌آباد سفر کردند.

  در این سفر نیم‌روزه، برگزاری جلسات هم‌اندیشی با مراکز نیکوکاری مختلف و آشنایی با ظرفیت‌های خیرین و این مراکز نیکوکاری از نزدیک جزو سرفصل‌های برنامه‌ریزی‌شده بود.

  در مطلع این بازدیدها، عبدالرضا خودسیانی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نجف‌آباد، در جلسه‌ای در خصوص آشنایی با مأموریت مرکز طرح‌های نیکوکاری آلاء و هم‌افزایی در زمینه‌ی مذکور گفت: مهاجرت‌پذیر بودن شهرستان نجف‌آباد به دلایل شرایط اشتغال، اتلاف منابع خیر در شهرستان به دلیل موازی‌کاری مجموعه‌های مختلف خیر، از جمله دلایل فقر و محرومیت در شهرستان نجف‌آباد است.

  وی افزود: به دلیل گستره جغرافیایی وسیع شهرستان، قطب صنعتی بودن نجف‌آباد، و ایجاد بستر مهاجرپذیر بودن، همچنین باتوجه‌به عدم همکاری مراکز خیریه و همچنین نبود شناخت و تحقیق از نیازمندان مهاجر، درگیر مسئله اتلاف منابع خیر هستیم.

  رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نجف‌آباد، تصریح کرد: این شهرستان دارای ۱۲ مرکز نیکوکاری فعال است که ارتباط با مسئولان این مراکز از طریق مسئول مراکز نیکوکاری اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نجف‌آباد است.

  گفتنی است ظرفیت‌های اطعام اعم از طباخی و طباخ جهادی همچنین مددجویی شناسایی شده در این مراکز وجود دارد که پس از بررسی جهت تکمیل میز اطعام شهرستان نجف‌آباد معرفی می‌شوند.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *