×
×

حضور سرپرست خبرگذاری فارس اصفهان در معاونت ارتباطات بنیاد آلاء

 • کد نوشته: 1123
 • آبان 10, 1401
 • 1 بازدید
 • ۰
 • محسن انالویی سرپرست خبرگزاری فارس در استان اصفهان با حضور در معاونت ارتباطات بنیاد آلاء با حجت الاسلام والمسلمین شیری دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء؛ حجت الاسلام شیری با بیان اهمیت فضای رسانه و مطبوعات در معرفی و شناساندن بنیاد آلاء و مراکز تابعه مخصوصا حرم مطهر حضرت زینب خواهر […]

  حضور سرپرست خبرگذاری فارس اصفهان در معاونت ارتباطات بنیاد آلاء
 • محسن انالویی سرپرست خبرگزاری فارس در استان اصفهان با حضور در معاونت ارتباطات بنیاد آلاء با حجت الاسلام والمسلمین شیری دیدار و گفتگو کرد.

  به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء؛ حجت الاسلام شیری با بیان اهمیت فضای رسانه و مطبوعات در معرفی و شناساندن بنیاد آلاء و مراکز تابعه مخصوصا حرم مطهر حضرت زینب خواهر امام رضا علیهماالسلام گفت: نیاز ما به همکاری مطبوعات بیش از پیش در عملی نمودن این امر مهم احساس می شود لذا تعامل با خبرگزاری های مهم کشور همچون فارس در دستور کار این معاونت قرار گرفته است.

  وی خاطر نشان کردن بازتاب انجام کار های خیر خواهانه و عام المنفعه مراکز تابعه بنیاد آلاء در رسانه موجب فراگیری فرهنگ نیکوکاری و عمل خیر در جامعه می گردد.

  در ادامه سرپرست خبرگزاری فارس در اصفهان گفت: توسعه تبلیغات رسانه ای و انعکاس اخبار خیر باعث امید آفرینی در جامعه و رونق فرهنگی در منطقه خواهد شد و یکی از دغدغه های ما در خبرگزاری فارس چه در سطح استانی و چه در سطح ملی همین امر است.

  در پایان انالویی علاوه بر بررسی زمینه های همکاری خاطرنشان کرد: در تحقق اعتلای فرهنگ خیر و نیکوکاری، خبرگزاری فارس آماده هر گونه همکاری با بنیاد آلاء می باشد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *