×
×

تجلیل از موکب حضرت زینب سلام الله علیها در همایش خادمان موکب‌های اربعین حسینی (ع)

 • کد نوشته: 280
 • مرداد 2, 1401
 • 1 بازدید
 • ۰
 • مدیر ستاد بازسازی عتبات کل کشور از موکب حضرت زینب سلام الله علیها به‌عنوان یکی از پنج موکب برتر استان اصفهان تقدیر کرد. محمد جلال مآب روز چهارشنبه در همایش خادمان موکب‌های اربعین حسینی (ع) در مؤسسه اهل‌البیت (ع) اصفهان، از سید رسول نریمانی مدیر اجرایی موکب حضرت زینب سلام الله علیها به‌عنوان یکی از […]

  تجلیل از موکب حضرت زینب سلام الله علیها در همایش خادمان موکب‌های اربعین حسینی (ع)
 • مدیر ستاد بازسازی عتبات کل کشور از موکب حضرت زینب سلام الله علیها به‌عنوان یکی از پنج موکب برتر استان اصفهان تقدیر کرد.

  محمد جلال مآب روز چهارشنبه در همایش خادمان موکب‌های اربعین حسینی (ع) در مؤسسه اهل‌البیت (ع) اصفهان، از سید رسول نریمانی مدیر اجرایی موکب حضرت زینب سلام الله علیها به‌عنوان یکی از پنج موکب برتر استان اصفهان تقدیر کرد.

  مآب در این همایش با بیان اینکه میزبان اصلی مراسم اربعین، مردم عراق هستند، گفت: حضور ما در  این مراسم در کشور عراق برای کمک به هرچه بهتر برگزار شدن مراسم است.

  جلال مآب بر برپایی موکب‌های مشارکتی با مردم عراق تأکید کرد و گفت: این اقدام علاوه بر افزایش همدلی و وحدت، موجب توسعه کمک‌های مردمی و ارائه بهتر خدمات به زائران نیز می‌شود.

  وی یادآور شد: تا ۲ سال آینده ۸۰ درصد موکب‌های ایران با مردم عراق مشترک خواهد شد و  این مهم نیازمند ابتکار عمل موکب داران ایرانی است.

  رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات در کشور به موکب داران توصیه کرد که برای برگزاری هرگونه مراسم با کمیته فرهنگی ستاد هماهنگ شوند تا بر اساس ضرورت‌ها برنامه‌ریزی شود.

  وی همچنین از موکب داران و زائران خواست از همراه داشتن وسائل ممنوعه که در برگه تردد قید نشده خودداری کنند و همچنین ضمن دریافت دُز یادآوری واکسن کرونا، برگه آن را به همراه داشته باشند.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان نیز گفت: دستگاه‌های استکباری، صهیونیستی و جریان‌های منحرف و تکفیری در صدد کم‌رونق کردن همایش عظیم و بین‌المللی اربعین هستند.

  محمدرضا جان‌نثاری افزود: جمعیت زائران استان و موکب داران نسبت به سال ٩٨ در حد ۵٠ درصد افزایش‌یافته است.

  رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات در استان اصفهان نیز گفت: امسال ١۵٠ موکب از این استان برای خدمت‌رسانی زائران اربعین برپا  می‌شود.

  جعفر عسگری افزود: از مجموع پنج تا ۶ میلیون زائر پیش‌بینی‌شده برای اربعین امسال، ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار نفر از استان اصفهان خواهند بود.

  در پایان این همایش یک‌روزه از تعدادی از موکب داران خیر و نیکوکار استان اصفهان تجلیل شد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *