×
×

آشنایی با مبانی استراتژی راهبردی در کارگاه آموزشی آکادمی خیر ایران

 • کد نوشته: 2297
 • مرداد 8, 1402
 • 0 بازدید
 • ۰
 • کارگاه آموزشی آشنایی با برنامه‌ریزی راهبردی در مؤسسات خیریه و سمن‌ها با حضور مدیران و نمایندگان مؤسسات خیریه و سمن‌ها به‌صورت حضوری و آنلاین در آکادمی خیر ایران برگزار شد.

  آشنایی با مبانی استراتژی راهبردی در کارگاه آموزشی آکادمی خیر ایران
 • به گزارش روابط عمومی بنیاد آلاء و به نقل از روابط عمومی خیرماندگار؛ دکتر سید حسین سیدی عضو هیئت‌علمی دانشگاه صنعتی شاهرود و عضو هیئت‌علمی پژوهشکده آلاء وابسته به دانشگاه اصفهان با اشاره به لزوم وجود استراتژی در هر سازمان و نهادی آن را باعث شکل‌دادن به سازمان دانست و در تبیین راه شکل‌گیری این استراتژی‌ها افزود: در علم مدیریت 4 چشمه و مسیر اصلی جهت تولید استراتژی‌ها وجود دارد:

  دیدگاه راهبردی

  تصمیم‌گیری راهبردی بهنگام

  تحلیل‌گری راهبردی

  کاوشگری و کنشگری راهبردی

  وی در ادامه با تشریح این چهار چشمه تولید استراتژی اذعان داشت ممکن است تعداد بسیار زیادی استراتژی اولیه در ذهن مدیر شکل بگیرد که در نهایت باید از فیلتر مدیریت پورتفولیو استراتژیک جهت هماهنگی، تصمیم‌گیری و اجرایی‌شدن آنها بهره برد. در مواقع ضروری و در نسبت به شرایط پیش‌آمده می‌توان تغییرات لازم را در جهت به‌روز بودن و بهره‌وری بیشتر در استراتژی سازمان به وجود آورد.

  کارگاه‌های آموزشی آکادمی خیر ایران شنبه هر هفته در مرکز خیر ماندگار از ساعت 15 تا 18 برگزار می‌شود. علاقه‌مندان به حضور می‌توانند با شماره‌های 86096304-09912069037 تماس بگیرند.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *