×
×

آزمون ورودی 1401 سلاله برگزار شد

 • کد نوشته: 425
 • مرداد 8, 1401
 • 0 بازدید
 • ۰
 • آزمون ورودی 1401 مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله در شعب اصفهان و قم صبح جمعه 23 اردیبهشت ماه ۱۴01 با حضور دانش آموزان سید پسر در مقطع سوم ابتدائی برگزار شد. سرپرست مرکز سلاله با اعلام این خبر گفت: در این آزمون که به صورت همزمان در شعب اصفهان و قم مرکز سلاله برگزار […]

  آزمون ورودی 1401 سلاله برگزار شد
 • آزمون ورودی 1401 مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله در شعب اصفهان و قم صبح جمعه 23 اردیبهشت ماه ۱۴01 با حضور دانش آموزان سید پسر در مقطع سوم ابتدائی برگزار شد.
  سرپرست مرکز سلاله با اعلام این خبر گفت: در این آزمون که به صورت همزمان در شعب اصفهان و قم مرکز سلاله برگزار شد، تعداد 170 نفر در آزمون ورودی مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله شرکت نمودند.
  علیرضا طاووسی با بیان اینکه آزمون جذب هر سال از میان دانش آموزان سید در مقطع سوم دبستان برگزار می شود، خاطرنشان کرد: امسال ۳00 دانش آموز در این آزمون ثبت نام نمودند که از میان آن ها، 170 نفر در شعب اصفهان و قم مرکز سلاله در آزمون جذب حاضر شدند.
  وی ادامه داد: نتایج این آزمون روز یکشنبه 25 اردیبهشت‌ماه اعلام خواهد شد و در مرحله بعدی، پذیرفته‌شدگان برای شرکت در مصاحبه و تست وکسلر دعوت خواهند شد.
  سرپرست مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله در ادامه تصریح کرد: پذیرفته شدگان در مرحله تست وکسلر و مصاحبه در مرحله آخر در اردوی رفتارسنجی و شخصیت شناسی شرکت خواهند نمود و در نهایت تعداد ۳۰ دانش آموز ۱۵ نفر در شعبه اصفهان و ۱۵ نفر در شعبه قم به عضویت این مرکز در خواهند آمد.
  علیرضا طاووسی افزود: مراحل تست وکسلر، مصاحبه و اردوی رفتار و شخصیت شناسی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به صورت حضوری برگزار می‌شود.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *